49 gün önce sözümüzü söylemiştik, yönetimin yerine getiremeyeceği vaatleri söyledik. Altyapıyı bitiren, gelişim liglerinde mücadele etmeyen, -3 puan cezası yiyen, futbolcuların sezon bitmeden oynamak istemiyorum diyebildiği bir Adana Demirspor, A takımda ne kadar başarılı olabilirdi? Kulübün ne geliri belli ne harcaması, iki sezondur verilen hiçbir söz tutulmadı. Kalıcı gelir, altyapı, istikrar! Sezon bitiminde gidecek 20 futbolcumuz var, teknik direktör istifa etti, yönetim istifa edeceğini söylese de etmek istemiyor, peki ne olacak?
Adana Demirspor’un geleceği ne durumda? Önümüzdeki sene sıfırdan bir kadro kurulmak istenecek, onlarca transfer gerçekleşecek. Siz Adana Demirspor’a bırakın kalıcı gelir yapmayı olanı da elinden aldınız! Şuan lig sıralamasında küme ile aramızda sadece 6 puan fark kaldı. Sezon başında şampiyonluk vaatleri sıralayanlar bugün bizi ateşin içine sürüklüyor. Zor günler geçirdik, yalnız mücadele ettik bundan sonrada edeceğiz! Adana Demirspor’u terk etmeyecek olanlar hep olacaklar.
Taraftarlar olarak Adana Demirspor’u her zamankinden çok daha fazla sahiplenmemiz gerekli. Söz sahibi olmak için bir arada olmalı, sesimizi gür çıkartmalı, taleplerimizi net bir şekilde ortaya koymalıyız. Taraftarımız Adana Demirspor için bilinçli taraftar profiline ulaşmalıdır. Kongre üyesi olunmalı, geleceğimiz hakkında söz söyleme hakkını elde etmeliyiz. Her gelenin kafasına göre bir Demirspor olmayacak, bizim istediğimiz gibi bir Demirspor olacak!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here