Taraftarın bunca tepkisine, yapılan 35 trilyon borca, iki sezonda en ufak bir kalıcı gelir ve futbolcu kazandırılmamasına, şuan bulunduğumuz sıralamaya, -3 puana, hocalara, onlarca futbolcuya rağmen nasıl oluyor da ‘kaderine terk etmeyiz’ diyebilecek yüzsüzlüğü buluyorsun kendinde. Adana Demirspor’un kaderini senin eline teslim eden kim? Ağabeyinin belediye başkanı olması seni vazgeçilmez mi yapıyor yoksa diğer adaylara karşı bununla gözdağı mı veriyorsun? Bunun yanında ”Demirspor’u daha iyi bir yere getirecek bir yönetim varsa bırakırız” diyebilmen neyin nesi? Adana Demirspor’u nereye getirdiğini düşünüyorsun? Azaltarak bırakacağım dediğin borç 35 trilyon.

Geceleri uyuyamayan sen futbolcuların alacağı olduğunu söylüyorsun ve bugüne kadar yapmadığın ödemeyi motivasyonu arttırmak için yapacağını açıklıyorsun. Kulübün borcunu 35 trilyona çıkarırken yıllık gelir olan 13 milyon tl nerelere harcandı, kime ödeme yapıldı! Aldıkları asgari ücretle Adana Demirspor’u batıracağını düşündünğünüz Adana Demirspor’un emekçilerini bile kulüpten kovdunuz yerine belediyeye bağlı işçiler aldınız. Bugün kulüpte 55 personel (profesyonel futbolcular hariç) çalıştığı söylendi. Bu insanlar kim, görevleri nedir?

Kongre tarihini açıklayıp ardından yeni gelecek yönetimi ilk etapta 10 milyon tl ödeme beklediğini söylediniz. Federasyona 4, futbolcuların net olmayarak 5-6 milyon tl ödemesi var. Siz bugüne kadar ne yaptınız? Sezon içerisinde bir kaç defa futbolculara para ödüyoruz dediniz. Toplam da ne kadar ödediğinizi açıklayabilir misiniz? Diğer yönetimlere 10 milyon tl göz dağını verirken sizin yönetiminizin cebinde o para var mı da gelecek sezon için kongreden sonrasına bakalım diyebiliyorsunuz? Eğer varsa neden ödemeyi gerçekleştirmeyip Adana Demirspor’u bu zor koşullar altına itiyorsunuz?

Engin hocanın ayrılmasından sonra ‘teknik ekiple takımın sıkıntısı vardı’ diyerek tüm suçu teknik ekibe atıyorsunuz. Madem böyle bir sıkıntı vardı neden müdahale edilmedi, neyi beklediniz? Yönetimin kalıcı geliri düşünmeye bile fırsatı olmamış, gerekçeleri ise kulüp içerisinde yaşanan diğer sorunlar. Merak ediyoruz yönetim kadrosunda bulunan insanlar ne iş yaparlar? Özellikle kulübün toplantı salonunu dahi bilmeyen yöneticiler ne yaparlar? Bu insanlar neden yönetimde tutuldular, bugüne kadar neden bir düzenleme yapılmadı?

Adana Demirspor taraftarının gücünü, takımına olan bağlılığını baskı olarak değerlendirip ‘camia şampiyonluk beklediği için kimse altyapıdan futbolcu oynatamıyor, cesaret edemiyor’ bahanesini bize sunmayın. Adana Demirspor taraftarları kulübünün menfaatleri doğrultusunda fedakarlık yapmaya her zaman hazırdır. Biz hiçbir yöneticiye henüz aday dahi olurken ‘Adana Demirspor’u şampiyon yapacak mısınız?’ sorusunu sormuyoruz!

Yönetime geldiğiniz günden beri desteklemedik sizleri. Hiçbir söylediğinize inanmadık, güvenmedik. Haksız değilmişiz!
Adana Demirspor’a zarar verdiniz!
YAZIKLAR OLSUN!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here