Bugün Adana Demirspor’un başkan adayı Nilay Ateşoğulları Divan Otelde kahvaltı eşliğinde 10:30’da basın açıklaması gerçekleştirdi. Taraftarlara canlı yayın yapmak adına bizler de salonda bulunduk.

Öncelikle Nilay Ateşoğulları kendini tanıtarak başladı basın açıklamasına. Yaşamı, işi ve başarılarından bahsettikten sonra projelerinden, altyapıdan, kongre sürecinden, sponsorluklardan bahsetti. Bağımsız bir Adana Demirspor’dan bahseden Nilay Ateşoğulları ‘kurumsal kimliğimizin yanında ayrı olarak şirketleşerek projeler hayata geçirebilir ve hiçbir şahsın ve belediyenin finansmanına bağlı kalmadan kendi ayakları üzerinde duran bir Adana Demirspor yaratabiliriz’ dedi.

Sürekli para sorusu yönelten basına ‘Biz maddi ayarlamaları yaptık ama kulüp yönetim anlayışımız cebindekini verip yarın kimin para getireceğini beklemek değildir’ dedi. Sözüne devam eden Ateşoğulları ‘Biz Adana Demirspor’a kalıcı bir şeyler yapmak istiyoruz. Aksi halde para getirenler yarın kulüpten gittiği zaman para da gidecek, o zaman ne yapacağız?’ dedi.

Ayrıca Nilay Ateşoğulları getirecekleri her bir kuruşu hibe edeceklerinin de altını çizdi.

Adana Demirspor’un başkanlık yarışında her ne pahasına olursa olsun sonuna kadar mücadele edeceğini dile getiren Nilay Ateşoğulları herkese teşekkür ederek basın açıklamasını sonlandırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here