Adana Demirspor taraftarlarının 2017 yılı kongresinde çok büyük kazanımlar elde ettiğine inanıyoruz. Nilay Ateşoğulları’nın adaylığı, taraftara verdiği umut, Müslüm Susar’ın aday olup, ilk kongrede çekilmesi sonra tekrar aday olup ve ardından tekrar adaylıktan çekilmesi, Selahattin Aydoğdu’nun adaylığının kabul edilmemesi için muhatap bulamaması, aynı gün Mehmet Gökoğlu’nun adaylığının açıklanması… Adana Demirspor taraftarları dönen bu oyunların açıkça farkına varmış ve buna karşı mücadele etmiştir. Her ne kadar hayallerimiz, umutlarımız başarılı bir sonuca ulaşamasa da ilk meşale yakıldı, bağımsızlığın ilk meşalesi!

Taraftara düşen en büyük görev ‘BAĞIMSIZ ADANA DEMİRSPOR’ istediği gibi herkesten ve her şeyden bağımsız şekilde kulübe üye olmak, kulübü için tribünde verdiği mücadeleyi salonlara taşımaktır. Gerçek kurtuluş tam anlamıyla taraftarların yüreğinde yatan Adana Demirspor sevgisinden geçmektedir. Kiralık kongre üyelerine inat bu kulübün gerçek sahipleri olarak emeğimizle kazandığımızı arttırıp, emeğimizle kulübü güzelleştireceğiz!

Adana Demirspor’un şaibeli Mehmet Gökoğlu yönetimi her ne kadar iyi bir kadro kurar ve başarı elde etse dahi bu insanların, belediyelerin, siyasetin Adana Demirspor’u bugün bu konuma getirdiğini unutmayalım. Sadece bir an her şey kötü gittiğinde basitçe tepki veren, küfür eden olmayın! Yıllarca sürmesi muhtemel bu mücadelede en önemlisi kendimizi geliştirmek ve çevremize bunu yansıtarak bir değişim elde etmektir.

Zincirlerimizle mutlu olmayacağız,
Zincirleri kıracağız!
Elbet bir gün,
Biz KAZANACAĞIZ!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here