Kulübümüzün içinde bulunduğu durumdan dolayı herkes patlamaya hazır volkan gibi, bu ağır bir şekilde hissediliyor. Yıllardır aynı senaryolar, farklı insanlar. Hatta yüzsüzce aynı insanlarda oyunu tekrardan sergilemeye geliyorlar. Bu insanların suçunun Adana Demirspor’a ihanet ve onu çıkar amaçlı kullandıklarını biliyoruz, peki biz taraftarlar olarak bu oyunun neresindeyiz? Koltuklarına yerleşmiş elinde patlamış mısırla oyunu takip eden seyirciler miyiz? Oyuna ayak uydurarak kah gülüp kah ağlayanlar mıyız? Yoksa ‘Ben bu oyunu bozarım’ diyebilecek cürete sahip miyiz? Taraftarlar henüz bu sorunun cevabını vermedi.

Yaşadığımız son kongre sürecinden sonra hepimiz kulübe üye olmanın ne kadar gerekli olduğunu anlamış olduk. Acı bir tecrübe ile… Yıllardır belediye ile bataklığa saplanmış Adana Demirspor’u yine belediyenin eli ile kurtaracaklarını söylediler ve ne hikmetse yıllardır kulübe üyeliği bulunan taraftarlar sanıyoruz gözü kapalı güvenerek oy verdiler. Ne diyelim onları suçlayamayız. Yıllarca üyeliğin önemini anlamayıp kulübümüze sahip çıkamadığımız için suçlu olan biziz. Belki bazılarınız görmüştür Adana Demirspor taraftarı ve kulüp üyesi Mehmet Gazioğlu yönetime kulüp üyeliğinin kolaylaştırılması için taksitle ilgili yazılı bir talepte bulundu. Günler, haftalar geçti tahmin edeceğiniz üzere belediye başkanlarına forma yetiştirmekten sanıyoruz dilekçeyi okuma fırsatı bulamadı yönetim. Okunmuş olsa her fırsatta ‘’Demirsporluluk şovu yapanlar’’ kulübün geleceği için yardımcı olmazlar mı sanıyorsunuz?

Adana Demirspor’umuza sahip çıkmak için kulüp üyeliğinin peşini bırakmayın. Şuan ki şartlar (erkek: 300+100 tl, kadın: 300+50 tl) taksit imkanı olmadan zor olsada dile getirmeye devam edin. Çünkü onlar Adana Demirspor’u kurtarma fırsatını bize vermeyecekler. İrademizi koyarsak eğer o fırsatı BİZ ALACAĞIZ! Kulüp üyelerinden de bir ricamız var. Söz hakkınız varken her biriniz üyeliğin kolaylaştırılması için dilekçe yazın, bir araya gelin.

Yüzü doların yeşiline dönmüşlere inat, yüreği mavi olanlar mücadeleyi sürdürün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here